Героят на Ботев (Пд): Обещах на сина си, че ще вкарам! За момента най-важно е да се печелят точки

0
- -

Капитанът на Ботев (Пд) – Виктор Генев – сподели мнението си за победата с 2:1 над Хебър.

„Доста трудно постигнахме победата. Първото полувреме контролирахме изцяло нещата на терена, вкарахме гол. Второто не го започнахме по най-добрия начин. Отпуснати първите 10 минути, получихме гол. Оттам стана малко трудно. С усилията на всички спечелихме толкова важни три точки, тъй като този сезон имаме проблеми с гостуванията. Радвам се, че спечелихме.

Синът ми преди мача каза, че ще дойде да ме гледа. Бях длъжен да вкарам гол, казах му, че ще вкарам и се радвам, че успях да го зарадвам.

Много важна победа, освен с трите точки, и от психологическа гледна точка. Последните два мача играхме много солидно, доста силно, но не спечелихме точки. За момента най-важно е да се печелят точки, тъй като сезонът не върви както искаме“, коментира Генев.