Гол на Терминатора не стигна на Витоша за победа над Оборище

0
- -

Витоша Бистрица и Оборище Панагюрище завършиха 1:1 в двубой от 27-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Още в 8-ата минута Георги Нетов бе изведен сам срещу Галев, но не стражът на Витоша се намеси блестящо. В 15-ата минута ситуацията се повтори, но отново победител в ситуацията се оказа Галев.

В 18-ата минута Деян Христов с прецизен удар от границата на наказателното поле прати топката в гредата и оттам в мрежата на Оборище – 1:0.

Отговорът на Оборище не закъсня и десетина минути по-късно Нетов изведе Иван Георгиев сам срещу вратаря. Георгиев не трепна и го прехвърли – 1:1.

Малко по-късно отново Георгиев можеше да се разпиши, но не успя да преодолее Галев.

През втората част домакините натиснаха, но така и не стигнаха до чисти положения.