Гришо приключи със загуба в Белград(ВИДЕО)

0
- -

Григор Димитров отстъпи на Доминик Тийм в последния си мач на демонстративния турнир в Белград Adria tour. Срещата бе изключително равностойна и приключи след 2 тайбрека в отделните части. При победа Гришо щеше да се класира на финал, където вече е Филип Краинович.Доминик Тийм в последния мач от Група „В“ на демонстративния турнир Adria Tour. Припомняме, че на турнира в тенис комплекса на Новак Джокович в Белград се играе във формат 2/3 сета, като сетът е до 4 гейма с тайбрек при 3:3, а в геймовете няма предимство и спечелилият точката след 40:40, взема и гейма.Вчера Григор победи с 2:1 сета сърбина Душан Лайович, но във втория си мач загуби изненадващо от 145-ия в световната ранглиста представител на домакините Никола Милойевич с 0:2.