Хебър попари като гост големия фаворит за Първа лига(ВИДЕО)

0
- -

Хебър спря негатинвата си серия от 5 мача без победа. При това отборът от Пазарджик удари като гост с 3:1 големия фаворит за Първа лига Локомотив София.Това бе и първата среща от 13-ия кръг във Втора лига, а загубата бе първа за Локомотив в София през този сезон.

Тодор Чаворски бе главното действащо лице в мача. Той заби първите два гола за Хебър, но средата на втората част от герой се превърна в грешник. В една безобидна ситуация той си изкара излишен втори жълт картон и остави отбора си с човек по-малко. Със страхотен гол на Жак Пехливанов от 25 метра в 75-тата минута ,възпитаниците на Николай Митов попариха железничарите насред „Надежда“.

Наско Милев в края на първото полувреме вкара гола за Локомотив и вдъхна надежди на съотбориниците си и фенове около стадиона за обрат,но не така мислеха гостите от Пазарджик. Педро Ферари удари греда,негов гол бе отменен заради засада,а вратарят и капитан на Хебър Александър Любенов направи много добър мач. То йспаси буквално всичко което можеше да бъде спасено.

Със спечелените 3 точки Хебър остава близо до челото, но Локомотив София остана втори на две точки от лидера Кариана,който в понеделник приема Пирин Благоевград.