И дубълът на Локо Пд не прости на Сливен

0
lokomotiv pd 2
- -

Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) записа резултатна победа с 4:2 срещу Сливен у дома в среща от 35-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

Двата тима спретнаха интересен мач, а след него “смърфовете” са 12-и с 43 точки, докато отборът от града на сините камъни е 19-и предпоследен с 24 пункта.Кръстьо Банев откри резултата за Локо още във 2-ата минута, като до почивката нямаше повече попадения.В 49-ата минута Божидар Костадинов стреля, а стражът на противника изби топката. При втория му удар обаче преднината на Локо набъбна за 2:0.

В 58-ата минута Даниел Маджаров с глава вкара за 3:0, а секунди след това Петър Принджев намали за отбора на Сливен.В 63-ата минута Аксел Велев покачи на 4:1 в полза на Локото, а силите на гостите стигнаха за второ попадение, което бе дело на Марев минути преди края.

Изненада! Баските от Куклен спряха Спартак за Втора лига в мач с 3 червени картона!