И новите екипи не помогнаха на Ветрен Полена в Първомай(ВИДЕО)

0
- -

Ветрен (Полена) загуби с 1:2 гостуването си на Огражден 1955 в Първомай в среща от 8-ия кръг в А ОГ Благоевград – зона Струма. В този мач гостите от Полена играха с нов екип, но и това не помогна.

Мачът започна с успех за домикините, които още в първите минути на срещата отбелязаха гол чрез Иван Цветков. За него това бе 6-ти в 6 мача. Гостите пропуснаха да изравнят, след като получиха дузпа за нарушение срещу Кирил Мутавджийски, който бе спънат в наказателното поле. Вратарят Кирил Грозданов, обаче спаси удара на Мутавсжийски от бялата точка.

10 минути след началото на втората част, след центриране от корнер, на кмета на село Полена – Веселин Топузов, Иван Найденов изравни резултата. Капитанът на Огражден Илиан Корчев се завърна на терена по-късно с победен гол за Огражден 1955. В следващия кръг Ветрен Полена приема у дома Орел Лебница, а Огражден 1955 гостува на Долно Осеново.