И ПАОК с Десподов громи, близо е до групите на Лига Европа (СНИМКИ)

0
DESPODOV
- -

ръцкият шампион ПАОК на практика си осигури участие в груповата фаза на Лига Европа. Двуглавия орел записа разгромен успех с 4:0 срещу ирландския Шамрок Роувърс като домакин в първи сблъсък от плейофите.

Срещата се игра на стадион „Тумба“ в Солун.Капитанът на българския национален отбор по футбол Кирил Десподов влезе като резерва в 79-ата минута на мястото на сърбина Анд,ия Живкович и игра около четвърт час, ако броим и минимално добавените 5 минути.

В продължението на първата част Даниел Клиъри си отбеляза автогол.

Бразилецът Тайсон направи резултата 2:0 в началото на второто полувреме след пас на Живкович, а класическото 3:0 направи младият халф Янис Констанделиас.В края на срещата Констандинос Кулиеракис изпусна от дузпа. ПАОК направи жест към играча, който остана в тима специално за плейофите, а до дни ще поеме към Волфсбург.

Въпреки това Абдул-Рахман Баба оформи крайното 4:0 в продължението на мача.Протоколният реванш е след седмица в Ирландия.