И ЦСКА 1948 не пожали Славия (ВИДЕО)

0
slaviq lokomotiv plovdiv (7)
- -

ЦСКА 1948 победи Славия в мач от VII кръг на efbet Лига. На стадион „Александър Шаламанов“ „армейците“ се наложиха с 2:0. Така тимът от „Овча купел“ записа четвърто поражение в последните си 5 мача, при едно равенство и без победа. „Червените“ пък се изкачиха на трето място във временното класиране с актив от 13 точки.

ЦСКА 1948 поведе в 13-ата минута. Педриньо стреля извън наказателното поле. Кръстев успя с върха на пръстите да докосне топката, която след това се отклони в напречната греда. Бирсент Карагарен направи добавка с глава. Вратарят на домакините изби, но това стана, след като кълбото премина голлинията – 1:0 за „армейците“.

В 29-ата минута гостите по чудо не удвоиха аванса си. Центриране отдясно намери пред вратарското поле Руни Ева, който засече с глава, но покрай дясната греда.

Това обаче се случи 60 секунди по-късно. Педриньо шутира силно от дистанция. Николай Кръстев не успя да улови, а при добавката Руни Ева бе точен от границата на вратарското поле за 0:2.

В 35-ата минута ЦСКА 1948 можеше да сложи точка на спора. Удар на Ивайло Чочев от непосредствена близост, обаче бе избит в корнер от Кръстев.

В 50-ата минута шут от разстояние на Никола Илиев бе избит в корнер от Кръстев.

Секунди след това стражът на „белите“ се справи и с изстрел на Никола Илиев от наказателното поле.

В 66-ата минута Галин Иванов влезе в наказателното поле и нанесе плътен удар в близкия ъгъл. Даниел Наумов обаче изби в корнер.

5 минути по-късно Георги Русев от вратарското поле копна над Кръстев, но прехвърли и вратата.

В 81-ата минута Георги Русев центрира от фал. Ивайло Чочев засече от фал пред вратарското поле, но Кръстев плонжира и изби в корнер.

60 секунди преди края на редовното време Славия можеше да върне интригата в мача. Владимир Николов центрира отляво. Роберто Райчев засече от вратарското поле, но Даниел Наумов демонстрира прекрасен рефлекс, успявайки да избие в корнер.