Илиан Илиев: Добре, че пропуснаха дузпата! Ще направим някои промени за Лудогорец, но…

0
ilian iliev
- -

Старши треньорът на Черно море – Илиан Илиев – сподели мнението си за победата с 2:1 над Локомотив (Пд).

„Стана интересен мач. Важно беше да вкараме повече агресия в единоборствата. Локомотив са добър отбор и, ако ги оставим да си подават топката, ще ни направят проблеми както стана след нашия гол. Добре, че пропуснаха дузпата, защото щеше да стане трудно за нас. Аз съм доволен от цялостното провеждане на мача от наша страна в дефанзивен план, с изключение на последните 7-8 минути от първото полувреме. Трябваше тази агресия да я поддържаме цял мач. Бързо се настроихме към нова схема на Локомотив. Доста интересно и добре се опитваха да ни проиграват на моменти.

Благодаря за подкрепата на хората. Не мога да отлича един футболист. Пачеко се представи добре и беше приет добре от всички.

Когато побеждаваш и то отбори, които могат да играят футбол като Локомотив, ще ни даде самочувствие. Отпускане от поредицата добри резултати пък може да отиде в другата крайност.

Ще направим някои промени за Лудогорец, но това не означава, че ще изглеждаме по-зле“, коментира Илиев.