Илиан Илиев: Липсва ни класа, вината е изцяло в нас

0
- -

Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев бе разочарован след равенството 1:1 срещу Славия.

Вината е изцяло в нас, че не си отбелязваме ситуациите. На всеки се случва да изпусне дузпа. С изключение на първите 15 минути играехме по-добре от Славия“, коментира Илиев.

Съдията им позволи да се търкалят и да бавят времето през второто полувреме. Те бяха дошли за точката и това ги устройваше.“

Отново съжалявам за изпуснатите точки. Ако искаме да се приближим до топ 3 трябва да печелим подобен тип мачове.“

Те добре си бяха направили сметката. Когато сме имали преимущество и сме създали такива ситуации, трябва да победим. Те имаха една атака и ни вкараха гол. От себераздаването не мога да не бъда доволен. На нашия терен трудно се контролира топката и се играе футбол. Успяхме доста пъти да излезем зад гърба им.“

Липсва класа и малко нервност. С изключение на първите 15 минути няма претенции към моите футболисти. Бързо променяхме ритъма. Славия има по-добри резултати срещу отборите от втората половина на таблицата, защото те имат ясна идея как да контраатакуват“, каза още Илиан Илиев.