0
ilian iliev
Снимка: facebook.com/BulgarianNationalTeam
- -

Селекционерът на България Илиан Илиев сподели първите си впечатления след равенството 1:1 срещу Словения в контролна среща, която се игра Любляна.

„Благодарен съм на всички момчета, че се вложиха максимално срещу един добър отбор. Имахме възможност да се представим малко по-добре в атака. През втората част, когато направихме промени с повече креативни хора, задържахме повече
„Важното е, че футболистите се влагат максимално и следващата ни крачка е Лигата на нациите. Там трябва да търсим повече победата.

И двата мача бяха на такова ниво, което ни дава да трупаме самочувствие. Благодаря на момчета, които ги извикахме в последния момент и дойдоха. Някои от националите си зачертаха почивката и дойдоха тук, за което съм им благодарен“, коментира още Илиан Илиев.