Искат оставки след срам за историята на Етър

0
Снимка: etarvt.bg
- -

„Оставки“, „Вън, това е срам“, „Този мач е един от най-малките ни проблеми! Етър е в ръцете на некадърници“, „Нещастници! Подигравате се с децата!“, „Треньорите ли са виновни?“, скочиха феновете на Етър, след като „виолетовите“ записаха една от най-срамните си загуби в историята – 2:5 от втория отбор на ЦСКА 1948. Този резултат дойде в повече на привържениците на тима след провала в дербито с Локомотив ГО. Там обаче „болярите“ поне показаха някаква игра. Снощи обаче тотално бяха надиграни от Иван Иванов и компания.

„Червените“ още до 40-ата минута водеха с 2:0, а домакините успяха само да намалят в края на първата част. След почивката наказателната акция на гостите продължи за нещастие на Живко Желев, за когото това бе втори мач начело на Етър./ „Мач Телеграф“