Какъв мач! Попето бележи в двубой с 3 дузпи и 2 червени картона!(ВИДЕО)

0
- -

Ивелин Попов вкара гол, а Ростов надви с 3:2 ЦСКА (Москва) в най-зрелищния мач от началото на сезона в руската Премиер лига. Българинът реализира една от трите дузпи в двубоя, а другите две бяха пропуснати от Роман Ерьоменко и Фьодор Чалов. Ростов водеше с 3:1 и имаше двама човека повече заради червените картони на Илзат Ахметов и Вадим Карпов, показани при дузпите в полза на домакините, но едва не изпусна победата. Автогол на Максим Осипенко направи последните минути драматични, а в тях и ЦСКА получи дузпа, но Фьодор Чалов я пропусна.

Мачът ще се запомни и с гола на Павел Мамаев в дебюта му за Ростов. През миналата година бившият руски национал прекара няколко месеца в затвора, но се завърна към футбола и само няколко минути след появата си в игра успя да вкара срещу отбора, в който постигна най-сериозните си успехи.