Карнобат с нова загуба у дома

0
karnobat sokol
- -

Единственото попадение в мача реализира Григор Георгиев, който бе точен в 68-та минута, когато навлезе със спринт в пеналата на „Карнобат“, преодоля и стража на домакините, след което вкара.
Именно Георгиев и Марио Димитров удариха две последователни греди за „Миньор“ в средата на първата част, а няколко отлични спасявания на Христиан Славов все още държаха вратата на „Карнобат“ заключена през първата част.

Георги Калоянов, Митко Митев и Димитър Петров пробваха да реализират след почивката, но без успех. В края срещата се поизнерви, преобладаваха чести накъсвания на играта и диалози със съдията.
Още в събота „Карнобат“ ще има възможност за поправителен изпит пред своите верни фенове, когато от 17:00 часа е срещата от 28-ми кръг с тима на „Димитровград“.