Керкез следи под лупа малки „канарчета“

0
dushan kerkez
- -

Отборът на Ботев (Пловдив) започна подготовка за домакинския си мач срещу Локомотив (София), който е в четвъртък от 12:30 часа на стадион „Христо Ботев“ в Пловдив.

„Канарчетата“ нямаха почивка и подновиха занимания в неделя, ден след като победиха Ботев (Враца) с 5:3 в среща от 14-ия кръг на efbet Лига. По програма футболистите на Душан Керкез ще се готвят по веднъж на ден до срещата със столичните „железничари“.

В същото време старши треньорът на „канарчетата“ отново присъства на тренировката на юношеските формации на клуба до 16 и 17-годишна възраст. Играчите от академията на „жълто-черните“ проведоха поредно занимание под наблюдението на Керкез и неговия щаб.

На тренировката на младите „канарчета“ бяха и директорът на школата Трифон Панчев, както и футболистите от първия отбор на „жълто-черните“ – Ивелин Попов и Лъчезар Балтанов. Заниманието протече с различни тактически упражнения, а насоки даваха треньорите от академията – Петър Пенчев и Румен Байрев.