Кирилов: При нас има достатъчно голяма класа! Остава ни най-ключовата част от сезона

0
- -

Футболистът на ЦСКА 1948 – Радослав Кирилов – сподели мнението си за победата с 3:2 над Локомотив (Сф) в първи полуфинален мач от турнира за Купата на България.

„Труден мач. Локо Сф е стойностен отбор, който играе здрав футбол. Първото полувреме успяхме да покажем нашите качества – играехме добре с топката, подавахме си, обръщахме фронта на атаката. Вкарахме си положенията. Второто полувреме отстъпихме прекалено инициативата. Не успяхме да затворим този полуфинал, който ще се реши във втория мач, но важен успех за нас.

Говорихме си на полувремето, че не трябва да отстъпваме инициативата и да се дърпаме назад. Може би Локомотив излезе по-напред, по-рисково, създаде ситуации, които ни накараха да се дръпнем.

Отсъстваха ключови футболисти, но нашият отбор има доста голям потенциал, разполагаме с голяма скамейка, с доста класни играчи и всички са равностойни. Тези, които играха, се представиха страхотно. При нас няма проблем, когато някои отсъстват, защото има кой да ги замени. При нас има достатъчно голяма класа. Не трябва да спираме. Остава ни най-ключовата част от сезона“, коментира Кирилов.