Кой ще наследи Акрапович в Хебър?

0
liuboslav penev
Снимка: hebarfc.com
- -

Началниците в Хебър (Пазарджик) умуват върху наследник на Бруно Акрапович, с когото „гробарите“ се разделиха официално тази сутрин. Снощи отборът беше разбит с 1:6 от Септември (София) в столичния квартал „Надежда“. Засега не е ясно кой ще застане на горещия стол и ще води последния в класирането на efbet Лига. „Спортал“ съобщава, че клубът от „Георги Бенковски“ е провел неофициални разговори с човек от екипа на Любослав Пенев.

Точно преди година Ел Голеадор водеше тима от Пазарджик, като в крайна сметка успя да спаси „гробарите“ от изпадане във Втора лига. След това легендарният централен нападател на ЦСКА, Валенсия и Атлетико Мадрид имаше четири месеца начело на Локомотив (Пловдив).

Спрягат се и други имена – Светослав Петров, Тодор Янчев, Александър Гицов и др. Светльо Петров за последно работи начело на Етър във втория ешелон, а Янчев имаше кратък престой в Ботев (Враца). Гицов пък беше помощник на Нестор Ел Маестро в ЦСКА, а след това водеше Санкт Пьолтен в Австрия.

0 0 votes
Article Rating
Абонирай се
Известие от
guest
0 Comments
стари
нови най-гласувани
Inline Feedbacks
View all comments