Левски и Черно море не си вкараха в атрактивна контрола(ВИДЕО+СНИМКИ)

0
cherno more levski 1
-

Левски и Черно море завършиха  при резултат 0:0 в приятелски мач на стадиона в Правец.

В петата минута Андреяс Калкан застраши вратата на Пламен Андреев, но топката премина от грешната страна на мрежата.

Две минути след това Марин Петков получи пас от ляво и пусна към Алекс Колев, който засече, но над вратата на Пламен Илиев. Малко след това Евертон шутира неточно от дъгата на наказателното поле.

В 11-ата минута Алдаир шутира от границата на наказателното поле, но Пламен Илиев спаси. Две минути след това Майкон получи отляво и проби в наказатленото поле, като шутира в аут.cherno more levski

В 16-ата минута Левски организира добро нападение и след хубава комбинация Алекс Колев намери Марин Петков, който шутира от движение, но в ръцете на Пламен Илиев.

Минута по-късно Черно море стигна до добра възможност, като Дуду получи пас отдясно в наказателното поле и стреля към далечния десен ъгъл, но Пламен Андреев изби в корнер.

В 23-ата минута Алекс Колев свали с глава за Евертон, който овладя в наказателното поле и нанесе диагонален удар към долния десен ъгъл, но бе блокиран и топката излезе в корнер.

В 34-ата минута Асими Фадига направи пробив отдясно и нанесе силен удар, който мина над вратата на Черно море. Десет минути след това Алекс Колев стреля слабо в ръцете на Пламен Илиев.levski cherno more

Три минути след началото на втората част Кристиан Димитров засече с глава центриране от корнер, но прати топката над вратата. Малко след това и Ван дер Каап бе близо до гол след удар с глава при центриране от корнер.
В 63-ата минута влезлия от резервната скамейка вратар Матей Маркович направи чудесно спасяване, за да спаси шут на Исмаил Иса от „моряците“.

Осем минути след това Патрик-Габриел Галчев прати добро центриране в пеналтерията на Черно мрое, а там Асен Чандъров завърши. Изстрелът му обаче се озова право в ръцете на Пламен Илиев.

В следващата атака Николай Златев опита с шут по земя, но топката мина встрани от вратата на Левски.

ЛЕВСКИ – ЧЕРНО МОРЕ 0:0

Състави:

Левски: 1. Пламен Андреев (46′ – 44. Матей Маркович) – 50. Кристиан Димитров, 5. Келиан ван дер Каап, 6. Цунами – 21. Алдаир, 8. Карлос Охене (46′ – 71. Антоан Стоянов), 97. Асими Фадига, 3. Майон – 17. Евертон Бала, 88. Марин Петков, 90. Александър Колев (46′ – 16. Преслав Бачев)

Резерви: 4. Виктор Любенов, 7. Фабио Лима, 11. Джавад Ел Джемили, 15. Александър Божилов, 19. Кристиян Йовов, 20. Асен Чандъров, 22. Патрик-Габриел Галчев, 23. Патрик Мислович, 27. Борислав Рупанов, 77. Дейвид Михалев, 99. Иван Андонов

Треньор: Станислав Генчев

Черно море: 33. Пламен Илиев – 6. Виктор Попов, 3. Живко Атанасов, 28. Влатко Дробаров, 15. Дани Мартин – 71. Васил Панайотов, 44. Начо (46′- 27. Даниел Димов), 17. Мартин Милушев – 43. Дуду, 9. Исмаил Иса, 16. Андряс Калкан (46′ – 39. Николай Златев)

Резерви: 84. Християн Славков, 2. Цветомир Панов, 4. Росен Стефанов, 10. Мазир Сула, 19. Александър Веселински, 23. Едгар Пашеко, 29. Берк Бейхан, 40. Константин Грахльов, 41. Пламен Аршев, 42. Николай Костадинов, 51. Велислав Василев

Треньор: Илиан Илиев

Съдия: Димитър Димитров