Левски показа сериозни колебания, но се измъкна срещу израелци (ВИДЕО)

0
marin petkov
- -

Левски демонстрира сериозни колебания в своята игра, но все пак се измъкна и не загуби срещу Макаби Нетаня, а проверката на стадион „Георги Аспарухов“ завърши 2:2.

В 23-ата минута израелците стигнаха до първата си опасност. Оз Билу стреля от границата на наказателното поле. Матей Маркович обаче показа отличен рефлекс и изби в корнер.

Макаби Нетаня поведе в резултата в 39-ата минута. Гостите организираха контраатака. Фреди Варгас напредна по десния фланг и намери Игор Златанович абсолютно непокрит в наказателното поле. Той не остави шансове на Маркович с изстрел в левия ъгъл.

В 43-ата минута Алдаир центрира в наказателното поле на Макаби, Алекс Колев стреля с глава, но Томер Царфати спаси.

Три минути след началото на второто полувреме резервата Джавад Ел Джемили стреля мощно от границата на пеналтерията, Томер Царфати обаче отново внимаваше.

В 53-ата минута израелският тим вкара втори гол. Игор Златанович реализира второто си попадение в срещата, след като бе изведен сам срещу появилия се на почивката Пламен Андреев. Ударът на нападателя срещна първо десния страничен стълб преди да влети в мрежата.

Левски намали своя пасив в 61-ата минута. Джавад Ел Джемили напредна по десния фланг и нахлу в наказателното поле, след което подаде към Марин Петков, който реализира за 1:2.

„Сините“ изравниха резултата само минута по-късно. Фабио Лима изпълни ъглов удар и сложи топката на главата на Цунами. Бразилецът не остави шансове на Царфати и резултатът бе изравнен.

В 69-ата минута Ел Джемили отново пробва късмета си от ръба на наказателното поле. Вратарят на гостите спаси.

Малко след това Мустафа Сангаре направи неофициалния си дебют за „сините“.

В 83-ата минута Сангаре бе близо до това да вкара още в неофициалния си дебют за „сините“, но ударът му срещна десния страничен стълб.