Левски с двоен удар по Черно море

0
- -

Юношите на „Левски“ до 15 и до 17 години записаха две победи с по 2:1 като гост на „Черно море“ в мачове от 13-ия кръг на Елитните групи.

„Левски“ U15 победи с голове на Давид Димитров в 12-та и Кристиян Илиев в 49-та минути. Воденият от треньора Стоян Димов тим е на четвърто място в класирането с 29 точки. Лидер е „ЦСКА-София“ с 39 точки.

Съставът на „Левски“ U15: 1. Атанас Кехайов, 6. Кристиан Йорданов, 2. Димитър Яръмов, 5. Стоян Добрев, 3. Александър Кръстев (46 – 7. Мартино Йорданов), 19. Давид Димитров, 14. Михаил Петров (к), 11. Калоян Атанасов (61 – 16. Данаил Ластарджиев), 20. Марто Бойчев (68 – 15. Георги Добрев), 17. Денис Гиведжов, 8. Стивън Стоянчов (46 – 18. Кристиян Илиев).

„Левски“ U17 пък направи пълен обрат в резултата срещу връстниците си от Варна. Точни за „сините“ бяха Любомир Тодоров в 73-та минута от дузпа и Али Айвазов в 80-та минута.

Воденият от треньора Виктор Димитров тим е на трето място в класирането с 26 точки и мач по-малко. Лидер е „Ботев“ (Пловдив) с 30 точки и мач повече.

Съставът на „Левски“ U17: 12. Ивайло Неделчев, 3. Марио Дадаков, 4. Георги Коричков, 5. Слави Чакъров (к), 6. Дейвид Михалев (75 – 18. Али Айвазов), 7. Кристиан Красимиров (70 – 11. Адриан Райчев), 8. Цветомир Тодоров (65 – 19. Георги Русинов), 9. Преслав Бачев, 10. Любомир Тодоров, 14. Александър Божилов, 17. Петко Панайотов.