0
lokomotiv gorna orqhovica
Снимка: facebook.com/lokogoofficial
- -

Локомотив ГО стартира успешно серията с контроли преди новия сезон. „Железничарите“ се наложиха убедително над втория отбор на Дунав с 5:1. Срещата беше динамична и интересна, като и двата отбора играха атакуващо, въпреки че бяха затруднени доста от топлото време и ранната фаза на подготовка, когато съставите са далеч от необходимата свежест.

Даниел Кънчев изведе Локомотив с 1:0 в 14-тата минута, но русенци успяха да изравнят в 41-та след добра многоходова атака, завършена от Тотев.

Локомотив напълно владееше положението след почивката, когато с два бързи гола на Янислав Цачев и Ивайло Тодоров резултатът стана 3:1. В заключителните минути на мача нови две попадения добавиха Кристиян Райчев от дузпа и голмайсторът на „железничарите“ Георги Колев.

„Продължаваме да се готвим на високи обороти при изключителна интензивност и натоварване в тренировъчния процес, за да може горнооряховското Локо да набере висока скорост още от началото на сезона!

Следващата контрола ще е в събота с Вихър Славяново, като се уточнява началният час“, написаха от Локомотив.