Локо ГО с първа победа у дома

0
lokomotiv go
- -

Феновете на горнооряховския „Локомотив“ бяха зарадвани с убедителна победа над „Струмска слава“ в среща от VI кръг на Втора лига, изиграла се на осветление в Горна Оряховица. Това беше първа домакинска победа на „железничарите“, които до този момент имаха само един успех, постигнат в Габрово срещу „Янтра“.

„Локомотивци“ отбелязаха по два гола в двете полувремена. Резултатът бе откри от Иван Аврамов в 26-та минута, след индивидуален пробив. Аврамов асистира и за втория гол, подавайки на Георги Колев, който удвои резултата с далечен удар в края на полувремето.С подновяването на играта след почивката Панайот Пасков направи 3:0, а крайният резултат бе оформен от Мариян Иванов в самия край на срещата.

Ипокредит в текста на новината
С шестте точки от двете си победи дотук „Локо“ вече е над чертата на изпадащите. Четири отбора имат по 6 точки, като „Марек“ и „Ботев II“ имат и мач по-малко.