Локо ГО удари Боруна в мач с 6 гола(ВИДЕО)

0
lokomotiv go 2023
- -

“Локомотив” (Горна Оряховица) взе поредни три точки с 4:2 като гост на “Боруна” (Царева ливада). Същински голов екшън се разигра за 20 минути през първото полувреме. Лидерът при голмайсторите в първенството Георги Колев откри за „железничарите“ четвърт час след началото след като бе изведен с дълъг пас от вратаря Венцислав Димитров. Партньорът му в атака Димитър Байдаков удвои в 25-ата минута след асистенция на Янислав Цачев.

120 секунди по-късно Иван Иванов върна интригата с попадение за 1:2. В 33-ата минута обаче Милен Савов вкара трети гол за локомотивци, излязъл сам срещу вратаря след двойно подаване с Янислав Цачев. При този резултат дойде и почивката.

Веднага след нея Иванов отново опъна мрежата на гостите. Георги Колев обаче реализира в 52-ата минута за окончателното 2:4 след страхона асистенция на Байдаков. После Йоан Петков от “Боруна” извърши нарушение и получи втори жълт и червен картон. “Железничарите” имаха още положения за гол.

“Локомотив” е втори в класирането на 7 точки след “Бдин” три кръга преди края на първенството, като има и мач по-малко.

И фенове от САЩ не помогнаха на Академик и Локо Мездра да си вкарат(СНИМКИ)