Локо Мездра с шокираща загуба от Севлиево у дома

0
- -

Локомотив Мездра загуби с 1:3 от Севлиево в изтеглена среща от 26 кръг на Северозападната Трета лига. През първата част домакините бяха по-активни. В 5-та мин. Михаил Иванов шутира от границата на пеналта, но вратарят Христо Лалев успя да избие. В 11-та минута Лалев парира и изстрел на Васил Калоянов. В 45-та мин. Радостиан Димитров с глава от малкия пеналт не уцели целта.

В 54-та минута капитанът на гостите Добрин Петров направи добър пробив и стреля на сантиметри от гредата. В 58-та мин. Иван Аспарухов отправи удар от 20 м, който Лалев спаси. След час игра Мартин Корназов шутира съвсем близо до сглобката.

В 68-та минута Корназов проби отдясно и центрира по земя, Василев изби топката, но от точката на дузпата Радостиан Димитров вкара за 0:1. След още 10 минути централният защитник Ивайло Тодоров засече с глава центриране от корнер на Михаил Иванов за 1:1.

В 79-та минута Корназов оползотвори центриране на Любомир Вачев за 1:2, а в 82-та минута Радостиан Димитров завърши бърза контраатака за крайното 1:3.И двамата голмайстори на гостите Мартин Корназов и Радостиан Димитров са 18-годишни /набор 2005/.