Лоша новина за Ман Сити! Холанд е аут

Holand
- -

Нападателят на Манчестър Сити Ерлинг Холанд се контузи в мача от Шампионска лига срещу Борусия.

За това говори старши треньорът на „гражданите“ Пеп Гуардиола, отговаряйки на въпрос за причините за смяната на 22-годишния нападател по време на почивката в мача от 5-ия кръг на груповата фаза на Шампионска лига, завършил с резултат 0:0.

„Имаше три момента. Първо видях, че Холанд е много уморен. Второ, имаше лека настинка. Трето, той получи удар в крака. Поради това той не можа да стигне до второто полувреме.

По време на почивката говорих с лекарите и те бяха притеснени. Но тогава видях, че Холанд ходи горе-долу нормално. Ще видим“, каза Гуардиола.

Манчестър Сити ще изиграе следващия си мач в събота, 29 октомври. Съперник на „гражданите“ в мача от 14-ия кръг на Висшата лига ще бъде Лестър Сити.

ВАР отмени трети гол на титуляр на Ботев (Пд)!