Ман Сити би Челси в САЩ,познат герой с хеттрик(ВИДЕО)

0
- -

Манчестър Сити се наложи над Челси с 4:2 в приятелски мач, койтосе изигра в Охайо, САЩ. Ерлинг Холанд вкара два гол в рамките на 60 секунди през първото полувреме. Оскар Боб реализира третото попадение за „гражданите“ в 55-ата минута малко преди Холанд да оформи своя хеттрик. Челси върна два гола до края на мача чрез Рахийм Стърлинг и Нони Мадуеке.
Двубоят започна с натиск от страна на Манчестър Сити, високата преса на „гражданите“ принуди Тосин Адарабиойо да сгреши още във 4-аата минута, подарявайки топката на Ерлинг Холанд, който бе препънат току преди да стреля. Манчестър Сити получи правото да изпълни дузпа, която бе реализирана от норвежеца.

По-малко от 60 секунди по-късно Мойсес Кайседо даде неразчетено подаване към Роберт Санчес, а Ерлинг Холанд отне, за да се разпише за втори път във вратата на „сините“.

Манчестър Сити продължи със силната си игра на старта на второто полувреме. Джак Грийлиш комбинира с Оскар Боб, който преодоля Тосин, за да отправи удар в долния ляв ъгъл на вратата на Челси, за да вкаратретия гол за своя тим в 55-ата минута.

Само няколко секунди по-късно Ерилнг Холанд получи топката на чиста позиция в наказателното поле на Челси и реализира, за да оформи своя хеттрик в 56-ата минута.

Челси върна един гол в 59-ата минута, когато Нони Мадуеке проби отдясно и центрира към Рахийм Стърлинг, който стреля от воле и опъна мрежата зад Щефан Ортега.

„Сините“ успяха да вкарат и втори го в 89-ата минута, когато Нони Мадуеке получи топката около централната линия и след страхотен спринт излезе очи в очи със Скот Карсън и не пропусна да реализира.