Мане: Трябва да продължим да работим, ако искаме да станем големи шампиони

- -

Полузащитникът на Ливърпул Садио Мане, след като загуби от Челси (0:2) в мача за Купата на ФА, говори за спада в резултатите на отбора.

„Отборът, който игра по-добре спечели. През първото полувреме играхме добре, създадохме много положения и просто не ги реализирахме. Челси имаше няколко шанса за гол и го направиха два пъти, така че мачът беше загубен. Създадохме достатъчно моменти, за да спечелим, но трябва да сме по-точни в такива ситуации. Но това е част от футбола. Струва ми се, че това не ни се случва за първи или последен път. Имаме още един важен мач в събота срещу Борнмут, а след това срещу Атлетико, така че ще бъдем готови да се върнем в играта. Трябва просто да продължим да работим и да продължим напред, ако искаме да станем големи шампиони. Ще си вземем урок от това поражение и ще бъдем готови за предстоящите игри. Знаем, че Шампионска лига е специален турнир и е много важен за нас. Ще играем у дома, така че нека се насладим на мача.“, каза Мане.