Марек победи Локо (Сф)

0
chernomoretz marek (21)
-

Марек победи с 2:1 Локомотив София в Дупница в контролна среща. Двубоят бе първи за треньора Иван Колев след завръщането му в „Надежда“. Голът за гостите реализира юношата на клуба Ерик Манолков, който в същия ден подписа и първия си професионален договор с клуба. Роденият през 2005 година футболист направи своя дебют в Първа Лига срещу Ботев Враца, появявайки се в заключителните минути на срещата. По-късно записва и няколко минути в още 2 срещи от елита на България – срещу Арда и Хебър.

За Марек попаденията бяха дело Валери Йорданов и Николай Ганчев. През първото полувреме Ганчев удари и греда.

„Ръководството на клуба пожелава на Ерик много паметни моменти с екипа на любимия отбор“, написаха от Локомотив.

Следващите контроли на Локо са срещу Етър на 3 юли, 3 дни по-късно срещу Ботев Враца. Последната проверка се очертава да бъде срещу Монтана.