Марек с победа над дубъла на ЦСКА-София(ВИДЕО)

0
chernomoretz marek (75)
- -

Марек взе победа в последната си контролна среща преди старта на първенството във Втора лига, надигравайки с 2:1 втория отбор на ЦСКА-София на стадион „Бончук“.

През първото полувреме гостите владееха повече топката, но гол падна в тяхната врата. В 35-ата минута Христо Каймакански бе изведен отдясно и с техничен удар откри за 1:0. Марек можеше да увеличи преднината си в 43-ата минута, когато Николай Ганчев се озова пред вратата на ЦСКА-София II, но се забави и не успя да отбележи.В 57-ата минута Румен Рангелов от състава на гостите уцели гредата зад Пламен Младенов. В 70-ата минута Валери Йорданов от дупничани изскочи сам срещу противниковия вратар, но не съумя да го преодолее. 7 минути по-късно Ганчев получи хубав пас отляво и покачи на 2:0. При контраатака в 86-ата минута ЦСКА-София II намали на 2:1 с гол на Антон Толев, за да бъде фиксиран крайния резултат. Шампионатът на Втора лига започва след седмица, когато Марек гостува на Монтана.

Официално: БГ национал се завърна в Кремонезе