Мъри: Феновете ни доказаха, че любовта винаги е по-силна от разочарованието! Искам все повече и повече от моите футболисти

0
- -

Старши треньорът на Левски – Станимир Стоилов – сподели мнението си за победата с 4:0 над Хебър.

„Въпреки лошите 10-ина дни, които имахме, въпреки студеното време и дъжда, феновете ни доказаха, че любовта винаги е по-силна от разочарованието. Футболистите се постараха да зарадват привържениците. Въпреки тежките атмосферни условия, заслужена победа за нашия отбор.

Обикновено такива мачове са до първия гол. Явно беше, че сме по-добрият, по-класният отбор. Нямахме проблеми след първия гол.

Общо взето съм доволен от динамиката. Има още доста какво да се желае, но се получи идеално, че хората, които не успяха да тренират, които трябваше да набират форма, които бяха болни и те да играят. Успяхме да направим ротации.

Нас не ни бърка с колко защитници ще играе съперникът. Нас ни интересува с по-голяма увереност, с по-голямо самочувствие да реализираме нашите положения. Нашата слабост са последните подавания и завършващият удар, върху които работим. Трябва да се развиваме. Искам все повече и повече от моите футболисти. Искам от първата до последната минута да бягат, да се борят и да печелят единоборства. Имах забележки от това естество и им го казах, но второто полувреме общо взето също работа, на моменти започнахме да губим инициативата“, коментира Стоилов.