Мъри и Гьозтепе с престижна победа – биха английския Лутън(СНИМКИ)

0
stanimir stoilov
Снимка: facebook.com/Goztepe
- -

Гьозтепе, воден от Станимир Стоилов, записа престижна победа в проверка по време на лагера на тима в Словения. Това бе първи успех за „гьоз-гьоз“ в контролите.

Турският отбор победи Лутън Таун с 3:2. През миналия сезон „шапкарите“ бяха част от Висшата лига, но изпаднаха.

Двубоят започна отлично за Гьозтепе, след като през първото полувреме тимът на Стоилов поведе с 2:0 с два бързи гола на Кубилай Канатзискуш и Ромуло Кардосо в 25-ата и 28-ата минута.

В 54-ата минута Ялчън Каян отбеляза трети гол за турския тим, който е новак в Суперлигата през новия сезон.

Лутън върна две попадения чрез Зак Нелсън, но все пак футболистите на Стоилов се поздравиха с успеха. За Гьозтепе предстои контролна среща с Истра 1961.