Мъри прави промени! Младок повежда „синята“ атака

0
- -

Треньорът на Левски Станимир Стоилов ще направи промени по състава за неделното гостуване на Септември София. Двубоят на Националния стадион „Васил Левски“ е от 20:30 часа и ще бъде предаван по Диема Спорт. Мъри ще направи някои корекции по състава си от загубата от Славия с 1:2 през седмицата. Хасковлията обмисля да пусне още от първата минута Марин Петков, който бе точен срещу белите. 18-годишният атакуващ футболист е голмайстор на сините от началото на сезона и има на сметката си четири попадения, като показва добра успеваемост, бележейки на всеки 58 минути. Националът ще заеме позицията на Ивелин Попов, който ще получи почивка и ще седне на пейката. Вариант за Марин Петков е и позицията на Роналдо, но по всяка вероятност Стоилов отново ще заложи на бразилеца и Уелтън по крилата.

Разместване може да настъпи и в по-задни позиции. Очаква се Георги Миланов да заиграе зад Марин Петков, а Илиян Стефанов също ще е резерва утре. В средата на терена ще се завърне Андриан Краев, който в последната седмица страдаше от лека травма. Той ще застане редом до Филип Кръстев, а карето в отбрана няма да бъде променено. Отдясно ще стартира Абдулахи Шеху, въпреки че не изигра силен мач срещу Славия, а в сърцето на отбраната ще си партнират Ноа Сонко Сундберг и Хосе Кордоба, докато отляво ще бъде Цунами. Под рамката отново изборът ще падне върху Пламен Андреев. Аут за двубоя са контузените Билал Бари и Жереми Петрис./ „Тема спорт“