Мъри: Заслужавахме равенство в последната минута! С нашите фенове можем да постигнем това, което искаме

0
stanimir stoilov 2
Снимка: facebook.com/Goztepe
- -

Воденият от Станимир Стоилов отбор на Гьозтепе завърши наравно 2:2 срещу вицешампиона Фенербахче, чийто треньор е един от най-успешните специалисти в съвременния футбол Жозе Моуриньо.

„Беше труден мач и за двата отбора. На терена се проведе футболна битка. И двата отбора дадоха всичко от себе си, за да победят и да вложат цялата си сила. Мисля, че заслужавахме равенство в последната минута. Моят отбор спазваше тактическа дисциплина до първия гол. След дузпата обаче имахме краткосрочна загуба на концентрация и в този период допуснахме втория гол. Въпреки това през второто полувреме се възстановихме и започнахме да играем играта, която искахме и постигнахме целта си.

Искам също да благодаря на нашите фенове, които ни оказаха невероятна подкрепа днес. Когато се обединим с нашите фенове, можем да променим всеки мач. Винаги можем да постигнем това, което искаме. Това наистина означаваше много за нас.

Моят отбор направи страхотна битка. Това беше много важно за нас.

Има и неща, по които трябва да работим и да подобрим на терена. В отбора има нови играчи и имаме нужда от малко повече време да се приспособим с тях. Ще продължим усилията си на пълни обороти, за да достигнем максималния си потенциал възможно най-скоро“, коментира Станимир Стоилов след мача.

Мъри не се даде на Моуриньо! Гьозтепе измъкна точка на Фенербахче в последните секунди (ВИДЕО)