Меси избухна с хеттрик в САЩ (ВИДЕО)

0
- -

Дори на 37 години, Лионел Меси и Луис Суарес продължават да са на много високо ниво, доказвайки го при разгрома на своя Интер Маями с 6:2 над Ню Ингланд Революшън в мач от Мейджър лийг сокър.

Във Флорида гостите изненадващо поведоха още във 2-ата минута с гол на Лука Лангони, а в 34-ата Дилън Бореро покачи резултата на 2:0.

Оттук насетне обаче, геният на Меси и Суарес влезе в действие. Интер Маями изравни още до края на първото полувреме, след като Суарес бе точен на два пъти – в 40-ата и 43-ата минути.

В 58-ата минута обратът стана пълен след гол на Бенджамин Кремаски, а 20 минути след това Меси се разписа за 4:2 след пас на Суарес.

Друг бивш отбор на аржентинеца в Барселона – Жорди Алба, пък достави асистенция за Меси в 81-ата минута, за да стане резултатът 5:2.

Крайния резултат бе оформен след нова комбинация Суарес – Меси, при която аржентинецът оформи своя хеттрик в 89-ата минута и затвърди превъзходството на Интер Маями в първенството през сезона.

В друг мач от шампионата на САЩ и Канада българският халф Доминик Янков остана резерва при успеха на своя Монреал с 2:0 в домакинството на Ню Йорк Сити.