Места с класика над Копривлен в местното дерби

0
mesta zelen
- -

Места Хаджидимово победи с класическото 3:0 Копривлен в голямото регионално дерби. Срещата бе от 9-ия кръг на  А ОГ Благоевград – Зона Места.

Мачът започна с лек натиск на Копривлен, като само добрата намеса на Петър Симеонов предотврати гол във вратата на домакините. В 10-тата минута Радослав Джугданов преодоля десния защитник на гостите и с фалцов удар насочи топката в далечния ъгъл на вратаря за 1-0. След блестящо спасяване на Иван Симеонов последва контраатака, в която включилия се централен защитник Илия Тафров центрира перфектно към Пирпирев за 2:0. През второто полувреме появилия се от резервната скамейка Здравко Маринов асистира на  Благой Пасков, който оформи крайното 3:0.Срещата имаше и благотворителен характер.

„Благодарим на всички, които се включиха в благородната кауза за малкия Божидар.Събраната сума е 1200 лв“ -написаха в официалната страница на клуба от Хаджидимово.

Шеф на БФС: Спортното министерство да поеме контрола над ДЮШ