Моуриньо дебютира с драматична победа за Фенербахче(ВИДЕО+СНИМКИ)

0
- -

Жозе Моуриньо дебютира с драматичен успех начело на Фенербахче при победата на турския тим над Лугано с 4:3 в първия мач между двата тима от втория предварителен кръг на Шампионската лига. Основна роля за успеха им имаше ветеранът Един Джеко, който се отчете с хеттрик.

Швейцарците поведоха в резултата още в 4-ата минута чрез Айман Ел Уафи. В края на първата част Фенербахче си спечели дузпа, а Един Джеко изравни от бялата точка.

Още в началото на втората част Джеко се разписа за втори път в 46-тата минута за 1:2. Домакините успяха да се върнат в мача в 62-ата минута, когато точен бе Уран Бислими.

Гостите обаче вкараха нови два гола, дело на Джеко в 67-ата и Ферди Кадиоглу в 74-тата минута. Милтон Валенсуела оформи крайното 3:4 в 94-тата минута.

В Полша: Клуб от Серия А преговаря със звездата на Лудогорец!