На „Армията“ направиха нещо за сефте! Гарсес се нуждаеше от 81 минути, 1169 не стигнаха на Вилдсхут

0
Снимка: cska.bg
-

Във втори пореден двубой ЦСКА-София отбеляза три попадения за едно полувреме. За първи път през кампанията това се случи преди почивката, пише „Тема спорт“.

Армейците продължават да не са се разписвали в първите 15 минути на всяка от своите 21 шампионатни срещи.

Червените записаха най-изразителната си победа през сезона, като това бе първият случай, в който вкараха повече от три попадения и запазиха мрежата си суха.

За последно ЦСКА-София реализира 4 гола на „Българска армия“ на 12 май
м.г. срещу Лудогорец (4:1).

За първи път откакто е в ЦСКА-София, Юрген Матей вкара и даде асистенция в един двубой. От началото на сезона централният защитник вече има 4 попадения и 2 голови паса.

Новото попълнение Маурисио Гарсес се нуждаеше от само 3 участия и 81 минути на терена, за да реализира дебютното си попадение с червения екип. В същото време Яник Вилдсхут все още чака първия си шампионатен гол след 19 мача и 1169 минути (почти 20 часа).

След като не се бе разписал в първите си 28 двубоя за първенство и се отпуши срещу Ботев Враца през есента (4:2), Георги Йомов вече има 6 гола на сметката си. Той е дал и 5 асистенции.