Наставникът на Спортист: Много грозен мач, и двата отбора играха слабо!

0
- -

Старши треньорът на Спортист (Своге) Борислав Кьосев сподели мнението си след равенството 1:1 срещу Янтра (Габрово). Наставникът на „шоколадите“ изрази разочарование от съдийските решения, и по-конкретно отсъдената дузпа за габровци в края на първото полувреме.

„Много грозен мач се получи. Двата отбора играха слабо. Мога да кажа, че съдията опорочи мача. Фал един метър пред наказателното, дава дузпа. Мачът става съвсем различен. Винаги срещу нас се случва. Нашият отбор не е класи над останалите, за да се връща лесно в мача. За мен това беше повратният момент. Ако бяхме задържали 1:0 на полувремето, мачът щеше да е различен.

Нямам обяснение за играта, четири мача играхме много добре. Типично по български си помислихме, че сме много добър отбор и днес не вложихме достатъчно усилия да вземем мача. Само в настройката можем да работим.Днес бяхме без 8 футболисти – наказани и болни. Взели сме четирима души от юношите. След картоните днес още двама излизат, така че нямам много варианти за промяна в отбора. Ще работим върху мотивацията“, каза Кьосев пред Sportal.bg.

Кметът на Симитли: Безобразно съдийство!Ще извадя Септември от Втора лига!