Нефтохимик U19 разгроми мъжете на Айтос

0
neftohimik u19
- -

Елитният юношески отбор до 19 години стартира зимните контроли с успех. „Шейховете“ победиха вчера мъжкия отбор на Вихър /Айтос/ с 5:1. Срещата се игра на терена в спортен център „Изгрев“. Старши-треньорът на тима Милен Христов заложи на два различни състава през двете полувремена, давайки игрово време на всичките си футболисти.

Първата част премина изцяло под диктовката на Нефтохимик. „Зелените“ поведоха с 3:0, след точни попадения на Васил Ангелов, Румен Фратев и Матей Иванов, а малко преди почивката гостите намалиха на 3:1. През второто полувреме офанзивата на домакините продължи и те добавиха още две попадения. Точен за 4:1 бе Тодор Стефанов, а Матей Иванов оформи крайното 5:1.

Това бе първата от серията зимни проверки за тима. Първенството в Елитната юношеска група до 19 години се подновява на 23-ти февруари, когато Нефтохимик ще посрещне ЦСКА /София/.