Несебър изтръгна точка от Марица

0
- -

“Марица” не успя да победи “Несебър” при гостуването си край морето. Срещата от 14-ти кръг в Трета лига – Югоизточна група завърши 0:0. Двубоят бе изцяло контролиран от пловдивчани, но те така и не стигнаха до гол. На два пъти и гредите помогнаха на домакините да устискат равенството. Това сториха Георги Георгиев и Тодор Тимонов още през първата част. И през втората част гостите натиснаха здраво,но така и не успяха да преодолеят Марио Исаков,който направи много добър мач. Домакините завършиха мача с човек по-малко, а точката може и да се окаже много важна за момчетата на Васил Банов.

Марица има в актива си 24 точки и заема 4-то място в класирането. Толкова има и петия Розова долина.Несебър пък е на 17-та позиция с едва 9 точки.

НЕСЕБЪР: Марио Исаков, Стоян Вълчев, Димитър Попов ©, Станислав Жеков, Патрик Попов, Петър Зелямов, Христо Иванов, Мехмед Хамид, Пламен Киров, Живко Димов, Никола Гавов РЕЗЕРВИ: Красимир Бакалов, Али Алиев, Теодор Иванов, Стилиян Христов, Тодор Линов, Иван Христов. Треньор: Васил Банов

МАРИЦА: Илия Николов, Величко Величков, Даниел Спасов, Димитър Аврамов, Йордан Пейчинов, Олджай Алиев, Георги Георгиев (Александър Праматаров), Мартин Анастасов (Теодор Фърков), Христо Янчев, Тодор Тимонов ©, Милен Танчев. РЕЗЕРВИ: Горан Гръблев, Александър Праматаров, Денис Палков, Иван Мицев, Петър Печенков, Теодор Фърков, Георги Иванов. Треньор: Николай Димитров