Несебър вкара 4 на баските от Куклен за първо пролетна победа

0
- -

Отборът на ОФК Несебър продължава със силните си игри тази зима. След добрите игре в контролите, като домакин футболистите от морския ни град разбиха с 4:1 Атлетик Куклен.

Баските се държаха добре само през първото полувреме,когато резултатът бе равен -1:1. През втората част обаче домакините вкараха цели 3 гола и започнаха с убедителна победа пролетния полусезон в Югозападната Трета лига.
Точни за победата на Несебър бяха четирима различни голмайстори – Николай Дросев,Николай Костов, Трайо Грозев и Виктор Янев. За гостите от Куклен се разписа Йълмаз Сюлейман през първат част. Атлетик заема 7 място в класирането с 26 точки, а Несебър е на 14-то място с 19 пункта. Със сигурност обаче,с оглед на амбициозната селекция Несебър ще бъде фактор на Югоизток…