Незачетен гол на БГ национал лиши отбора му от победа в Турция

0
georgi minchev
- -

Юмраниеспор и Бандърмаспор завършиха при резултат 1:1 в мач от осмия кръг във второто ниво на турския футбол – Първа лига. Българският национал Георги Минчев изигра цял мач за своя отбор.

Минчев реализира първия гол в срещата в 39-ата минута, но след проверка на ситуацията с ВАР, попадението не бе зачетено.

Юмраниеспор все пак излезе напред в резултата в 84-ата минута чрез Баръш Екинджиер. Бандърмаспор все пак съумя да възстанови равенството в седмата минута от добавеното време на мача чрез 40-годишния нападател Марко Пайшао.

Юмраниеспор натрупа 14 точки в актива си, като тимът на българския национал Георги Минчев заема 2-ро място във временното класиране в Първа лига на Турция, докато Бандърмаспор е 8-и с 12 точки.

След 3 поредни загуби – глоби за Десподов и другите в ПАОК!