Новият Пирин Лейдис с първа победа

0
- -

Новосъздаденият Пирин Лейдис спечели първата си победа в женското футболно първенство. Момичетата от Благоевград победиха с 1:0 ЖФК Варна днес преди обяд на стадион „Христо Ботев“.

Победното попадение реализира Лилия Бирова през втората част. Момичето от Симитли вкара и преди седмица при равенството 2:2 със Севлиево Лейдис. Като цяло домакините имаха пълно превъзходство,мачът се игра на една врата,но вкараха само един гол.

Лошото е ,че и в този мач имаше две неприятни контузии за Пирин Лейдис. Габриела Самарджийска бе заменена още преди почивката. В  края срещата пострада и Полина Ръсина,която удари се удари лошо с противник глава в глава. Срещата бе прекъсната за 5 минути.Тя бе закарана в болница, но след ренгена се оказа ,че всичко е наред.