Нули между Берое и Локомотив

0
BEROE1
- -

Берое не можа да спечели първия си домакински мач от новия сезон. Срещу Локомотив(София) зелените завършиха 0:0. И двата отбора вложиха старание, но гол не падна в нито една от вратите.

В 13-ата минута Локомотив София стигна до две опасни положения. Първо удар на Селсо Рапосо бе блокиране от бранител на Берое, докато секунди след това Красимир Станоев нахлу в наказателното поле. Неговият изстрел обаче бе неточен.

12 минути след това Сантиаго Годой оптрави първия удар за заралии в мача. Той стигна до центриране и стреля с глава, но опитът му премина над вратата.

В 41-ата минута Лучано Скуадроне пробва късмета си от далечно разстояние. Александър Любенов отново не трябваше да се намесва.

Малко пред края на първото полувреме Хуанка Пинеда напредна и стреля от границата на пеналтерията. Любенов спаси и изби в корнер.

Осем минути след старта на втората част Стефан Ламбезе отправи удар от дистанция, който Артур Мота спаси.

Малко след това отново Пинеда застраши вратата на Локомотив София с изпълнение от далечно разстояние. Този път Любенов нямаше проблеми да улови.

В 73-ата минута Станоев се опита да изненада Мота от дистанция. Ударът му премина покрай десния страничен стълб.

Две минути по-късно резервата Франсиско Политино центрира. Жорди Говеа стигна до топката и стреля с глава, но опитът му бе неточен