Оборище не се спира! Записа 5 от 5 на Югозапад!

0
oborishte nova
- -

Оборище (Панагюрище) постигна победа с 3:1 при визитата си на Балкан в Ботевград от 5-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Отборът на Борислав Кьосев – Боци за пореден път показа, че ще бъде сериозен фактор през шампионата с представянето си от началото на сезона.Божидар Христов откри за панагюрци с удар извън наказателното поле, а домакините изравниха чрез младока Георги Тафраджиев.

В последните секунди преди почивката Георги Божилов върна аванса на панагюрци и така при полувремето гостите имаха преднина от 1:2.Около 20-ина минути преди края на срещата Петко Петков заби гола с който интригата бе „убита“ и оформи крайното 1:3 за гостите.

Няма как да не се отбележи, че Оборище трябваше да играе на изкуствения терен, което обаче не успя да утежни задачата на гостуващия тим.Силният човек на тима гост Илия Анчев направи изключително добра селекция през лятото и резултатите вече са на лице.

След победата си тимът на Оборище дели върха с ФК Кюстендил, като и двата тимат по пет победи.

ЦСКА-София плаща неустойка и взема Томаш за треньор!