Огражден с класика срещу Градешница в Първомай(СНИМКИ)

0
ograzhden gradeshnitsa
- -

Огражден 1955 Първомай победи ФК Градешница с 3-0 в среща от 2-ия кръг на Б ОГ Благоевград – Зона Струма 1.

С два гола на Антонио Геров (30′, 35′) и един на Кирил Хаджиев домакините спечелиха първия си мач за новия сезон. След половин час игра ,след разбъркване при изпълнение на ъглов удар, отбитата топка попадна в Антонио Геров, който с удар от 2 метра откри резулатата. Пет минути по-късно, след пробив по десния фланг, Александър Смилков центрира по земя към Геров и той с техничен удар удвои преднината. След почивката Кирил Хаджиев с мощен удар по земя от около 15 метра оформи крайния разултат с неудобния му десен крак.krasi iliev parvomay

Победителите бяха изненадани приятно от един от феновете на Огражден – Красимир Илиев. Той дари 100 лева за закупуване на футболна топка и отделно подари каса бира за момчетата.