От Берое изригнаха след загуба на дубъла от Родопа: Скандално ни отмениха дузпа!

0
chernomoretz beroe 2 dubal 6
- -

Дублиращият отбор на Берое загуби домакинството си на Родопа с 0:2. След мача от XXVI кръг на Трета лига – Югоизток, от старозагорския клуб обявиха, че скандално им е била отменена дузпа при резултат 0:1. Ето как от Берое описаха мача на официалния си сайт:

Отборът на „Берое“ II загуби домакинството си на „Родопа“ (Смолян) от 26 кръг на ЮИ Трета лига с 0:2. Момчетата на Веселин Пенев обаче определено могат да съжаляват за загубата, тъй като владееха инициативата през целия двубой.

Гостите излязоха напред в резултата в средата на първата част след разбъркване в наказателното поле и удар от близка дистанция. През второто полувреме дузпа в полза на „зелените“ бе скандално отменена след вдигнат флаг за засада. „Родопа“ стигна до второто си попадение в самия край на срещата, когато почти целият отбор на „Берое“ бе в половината на съперника и Иван Ангелов използва пространството пред себе си, за да отбележи за крайното 0:2.