ПАОК се върна към победите,Деспедов отново резерва

0
kiril despodov
Снимка: facebook.com/PAOKFOOTBALL
- -

Шампионът на Гърция ПАОК постигна победа с 2:0 в гостуването си на Левадиакос. Българският национал Кирил Десподов се появи в игра в 72-рата минута и спомогна за успеха на солунчани. Капитанът на родните национали влезе от пейката и в градското дерби с Арис преди седмица (0:1).

„Двуглавите орли“ събраха 16 точки с победата си, дошла благодарение на късни попадения на Мади Камара (86′) и Стефан Шваб (90+2′). Вторият гол за отбора на Разван Луческу дойде от дузпа дълбоко в добавеното време на мача.

Наказателен удар имаше и за Левадиакос, но в 70-ата минута Гилермо Балци изпусна от бялата точка за домакините.
Първи преследвач на ПАОК засега е миналогодишният вицешампион АЕК Атина. „Жълто-черните“ от столицата имат 14 т. в актива си. Следващият кръг противопоставя именно АЕК и ПАОК. Срещата е в Атина.

В другия мач по същото време грандовете Панатинайкос и Олимпиакос направиха постно 0:0.