Пардю: Трябваше да вкараме поне едно от положенията си! Всички бяха тъжни от напускането на Младенов

0
- -

Старши треньорът на ЦСКА-София – Алън Пардю – сподели мнението си за нулевото равенство с Левски.

„Левски бяха в добър момент преди мача. Първото полувреме те бяха по-добри от нас. На полувремето си поговорихме за нивото на нашата увереност, за да можем да се вдигнем. През втората част мисля, че дори заслужавахме да победим. Изпуснахме 2-3 положения. Добър мач между два добри отбора.

Променихме няколко неща. Като типично дерби, беше толкова оспорвано. И двата тима бяха много устремени. Някои прибързани решения също не помогнаха. Ако добием малко повече увереност в атака, ще започнем да бележим. Трябваше поне една от възможностите да реализираме.

Нямаме типичен №10. Варела може да прави разликата. Това е позиция, която трябва да подсилим.

Бусато е страхотен, но в момента Димитър е във форма и засега остава там.

Все още планът е същият – оставам мениджър и в следващия мач. За мен наистина е приятно – да видя тази реакция. Нека сме честни – Стойчо Младенов е легенда. Той напусна и всички бяха тъжни, включително и аз“, коментира Пардю.