Първият отбор на Славия вкара 5 гола на дубъла

0
zlatomir zagorchich
Снимка: pfcslavia.com
- -

Първият състав на Славия победи с 5:0 втория тим на „белите“ във втората си приятелска среща в събота.

Мартин Сораков откри резултата в петата минута, а точно 20 по-късно Роберто Райчев също се разписа.

Четвърт час преди края на редовното време Васил Казълджиев записа името си сред голмайсторите. Останалите две попадения бяха дело на Велко Йеленкович и Кристиян Балов в 78-ата и 85-ата минута.

В двубоя взе участие халфът Велислав Минков, който кара пробен период при „белите“.

По-рано днес воденият от Златомир Загорчич състав загуби с 0:1 от Сливнишки герой в първата контрола за деня.

Славия изигра тези проверки заради отлагането на мача срещу Лудогорец от Първа лига.

Славия: Илиян Илиев, Чунг До, Куентин Зеедорф, Мартин Георгиев, Велко Йеленкович, Кристиян Стоянов, Велислав Минков (на проби), Роберто Райчев, Кристиян Балов, Васил Казълджиев, Мартин Сораков

Славия II: Росен Койчев, Михаил Ценов, Димитър Андонов, Александър Василев, Калин Любомиров, Самуил Колев, Борис Тодоров, Владимир Драганов, Васил Узунов, Марко Милетич, Любомир Костов